Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 122 x 92 cm (h x b) |
Incl. lijst | 126 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Groot abstract werk van de Mexicaanse kunstenares Gabriela Villareal. Acrylverf op doek, gesigneerd linksonder, te dateren 2010-2020 (zeer recent). Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 126cm x 96cm (incl. lijst), 122cm x 92cm (doek)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-10-2021 om 17:59 |
Eindtijd | 25-10-2021 om 19:18 |