Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto) - Verkocht

Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto)  kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto)  kopen? Bied vanaf 85!Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto)  kopen? Bied vanaf 85!Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto)  kopen? Bied vanaf 85!Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto)  kopen? Bied vanaf 85!Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto)  kopen? Bied vanaf 85!Georges Wambach - Havenzicht (Pintura Porto)  kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  ks53

Lid sinds 2018
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Georges Wambach (1901-1965)
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 35.5 cm (h x b)
Lijst63 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Verkregen via nalatenschap en nu te koop.

Lijst heeft gebruikssporen.

Georges Wambach (1901-1965)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ks53

Lid sinds 2018
28 verkochte items
43 cm
63 cm
35.5 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:17-11-2018 om 19:41
Eindtijd:01-12-2018 om 20:40
Atanatos
01 dec. / 20:32
€ 85