Gerard Bellaart - Ets gesigneerd

Gerard Bellaart - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Bellaart - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!Gerard Bellaart - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!Gerard Bellaart - Ets gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Gerard Bellaart (1946)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 cm x 26.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi etsje van Gerard Bellaart, gesigneerd bovenaan.
verzending tussen twee plaatjes, 5,10

tape langs de randen van het blad

Gerard Bellaart (1946)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
26.2 cm
17 cm

Starttijd:22-07-2021 om 13:09
Eindtijd:30-07-2021 om 20:38
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa