Gerdine Duijsens-Kroezen - Porseleinen borden (2x) - De prins van mijn dromen, D=31,5 cm
Omschrijving
Gerdine Duijsens-Kroezen
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Jaartal
2008
Techniek
Gemengde Druktechniek
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
31.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Gerdine Duijssens-Kroeze (°1951).
Titel: "De Prins van mijn dromen".
Bedrukt porseleinen borden (2x) Ex.nr. 206 en 209 (met stift geschreven).
Uitgegeven door: "Proeven van Kunst, Taste of Art Group, 2008-2009". Goede staat.
Diameter: 31.5cm.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80