Gerdine Duijsens-Kroezen - Porseleinen borden (2x) - De prins van mijn dromen, D=31,5 cm

Gerdine Duijsens-Kroezen - Porseleinen borden (2x) - De prins van mijn dromen, D=31,5 cm kopen? Bied vanaf 70!
Gerdine Duijsens-Kroezen - Porseleinen borden (2x) - De prins van mijn dromen, D=31,5 cm kopen? Bied vanaf 70!Gerdine Duijsens-Kroezen - Porseleinen borden (2x) - De prins van mijn dromen, D=31,5 cm kopen? Bied vanaf 70!Gerdine Duijsens-Kroezen - Porseleinen borden (2x) - De prins van mijn dromen, D=31,5 cm kopen? Bied vanaf 70!
  • Gerdine Duijsens-Kroezen
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2008
Techniek Gemengde Druktechniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Gerdine Duijssens-Kroeze (°1951).
Titel: "De Prins van mijn dromen".
Bedrukt porseleinen borden (2x)
Ex.nr. 206 en 209 (met stift geschreven).
Uitgegeven door: "Proeven van Kunst, Taste of Art Group, 2008-2009".
Goede staat.
Diameter: 31.5cm.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Gerdine Duijsens-Kroezen

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  AstridEHV
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
31.5 cm
31.5 cm