Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken'

Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!
Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!Gert Strengholt - kleurenlitho - 'Verre streken, droge streken' kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (182)
  • Gert Strengholt (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de interessante kunstenaar Gert Strengholt.

Mooie druk in een relatief kleine oplage van slechts 40 exemplaren. Door de kunstenaar gesigneerd, getiteld en genummerd met potlood.

Het geheel verkeert in prima conditie.

Gert Strengholt (1948)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
77 cm
57 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:29
Eindtijd:03-04-2022 om 21:34
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland