GIT Tegelen - art deco aardewerken wijwaterbakje - Verkocht

GIT Tegelen - art deco aardewerken wijwaterbakje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

GIT Tegelen - art deco aardewerken wijwaterbakje kopen? Bied vanaf 1!GIT Tegelen - art deco aardewerken wijwaterbakje kopen? Bied vanaf 1!GIT Tegelen - art deco aardewerken wijwaterbakje kopen? Bied vanaf 1!GIT Tegelen - art deco aardewerken wijwaterbakje kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Mooi art deco aardewerken wijwaterbakje van de GIT (Greswaren Industrie Teeuwen). In prima onbeschadigde conditie. Aan de achterzijde gemerkt.

Afmetingen; 13,5 x 12 cm groot.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:07-06-2016 om 22:37
Eindtijd:21-06-2016 om 22:37
Biedingen (3)
meline
12 jun. / 10:38
€ 5
5175
12 jun. / 10:35
€ 3
meline
08 jun. / 21:28
€ 1