Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop

Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!
Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!Glasfabriek De Rupel Boom - Art Deco Glazen karaf met stop kopen? Bied vanaf 45!
  • Glasfabriek De Rupel Boom (1923)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen20 x 10 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Art Deco glazen karaf met stop van De Rupel.
Ornamenten met rode en witte fijne lijntjes.
Hoogte 20 cm.
Eerste helft 20e eeuw, België.
Conditie goed, helder glas, onderkant stop heeft wat lichte niet storende slijtage plekjes.
Zeer lichte, niet storende slijtage aan onderkant van de stop.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Openingsbod € 45
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd11-4-2024 om 11:55
Eindtijd18-4-2024 om 19:33