Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' - Verkocht

Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' kopen? Bied vanaf 20!Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' kopen? Bied vanaf 20!Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' kopen? Bied vanaf 20!Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' kopen? Bied vanaf 20!Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Goran Warff voor Kosta Boda - twee vintage glazen kandelaars model 'Sunflower' uit de jaren '60. Klein en laag model. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen; 5,5 cm hoog en 6,5 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-07-2016 om 23:13
Eindtijd:27-07-2016 om 23:13
ahol
21 jul. / 22:05
€ 20