Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd - Verkocht

Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!
Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!Gubbels Helden - prachtig blauwe Gubbels blauwe trompet / trechter vaas Helden genummerd kopen? Bied vanaf 15!
  • Gubbels Helden
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen16 cm x 17 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht1071 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Gubbels Trompet / trechtervaas
 van Helden Keramiek
uit ca 1985
 16 cm hoog
 genummerd met 207 / 1
PRACHTIG GEKLEURD !

Helden Keramiek trompetvaasje uit ca 1985 16 cm hoog genummerd PRACHTIGE KLEUREN !

Gubbels Helden

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  lida57

Lid sinds 2020
2 verkochte items
17
16
15
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-10-2020 om 13:17
Eindtijd:24-10-2020 om 22:35
Aahaavee
21 okt. / 23:29
€ 15