Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 12.5 x 24 x 22.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Afmetingen schaal: H 12,5 x B 24 x D 22,5 cm
Afmetingen dekseldoos: H 7,5 x B 11 x D 9,5 cm
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.
Administratieve code:
QQLC
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Er mist een scherf uit de schaal, tevens loopt er een breuk van de rand naar de bodem. Er is vuil in het craquelé getrokken. De dekseldoos is in zeer goede staat. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-4-2019 om 16:47 |
Eindtijd | 22-4-2019 om 19:10 |