Han Knaap - Theepot, uitvoering door St. Maarten Porcelein - Verkocht

Han Knaap - Theepot, uitvoering door St. Maarten Porcelein kopen? Bied vanaf 20!
Han Knaap - Theepot, uitvoering door St. Maarten Porcelein kopen? Bied vanaf 20!Han Knaap - Theepot, uitvoering door St. Maarten Porcelein kopen? Bied vanaf 20!Han Knaap - Theepot, uitvoering door St. Maarten Porcelein kopen? Bied vanaf 20!Han Knaap - Theepot, uitvoering door St. Maarten Porcelein kopen? Bied vanaf 20!
  • Han Knaap (1913-1973)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen18 cm x 20 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Theepot van porselein. Ontwerp door Johan Anton (Han) Knaap en uitgevoerd door St. Maarten Porcelein, Rhenen.

Thee aanslag binnenin want echt gebruikt als theepot

Han Knaap (1913-1973)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  keramiek
FA. (1 )

Lid sinds 2018
15 verkochte items
20 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-12-2018 om 13:36
Eindtijd:19-12-2018 om 20:51
Karen1
19 dec. / 20:45
€ 20