Hans Heijman - Ets landschap III/IV

Hans Heijman - Ets landschap III/IV kopen? Bied vanaf 35!
Hans Heijman - Ets landschap III/IV kopen? Bied vanaf 35!Hans Heijman - Ets landschap III/IV kopen? Bied vanaf 35!Hans Heijman - Ets landschap III/IV kopen? Bied vanaf 35!Hans Heijman - Ets landschap III/IV kopen? Bied vanaf 35!Hans Heijman - Ets landschap III/IV kopen? Bied vanaf 35!
  • Hans Heijman (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29.5 cm x 45.5 cm (h x b)
Passe-partout45 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/30
Ets van Hans Heijman, gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood. Geplaatst achter passe-partout.
Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 11,20

het papier is gelijkmatig verkleurd

Hans Heijman (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
60 cm
45 cm
45.5 cm
29.5 cm
Starttijd:09-09-2022 om 19:52
Eindtijd:23-09-2022 om 19:18
Openingsbod € 35
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa