Hendrik Pieter Groen - Boerenerf

Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 150!
Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 150!Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 150!Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 150!Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 150!
  • Hendrik Pieter Groen (1886-1964)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 49 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig schilderij van een boerenerf, met zeer mooie kapitale lijst. Rechtsonder gesigneerd.

Verzending via koerier of in overleg, ophalen altijd mogelijk.