Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,-
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Prachtige keramiek dekseldoos naar een ontwerp van Hennie Vos. Doorsnede 20 cm, conditie goed, minimale gebruikssporen.
Objectlocatie | Leerdam, Nederland |
Starttijd | 7-12-2017 om 13:08 |
Eindtijd | 17-12-2017 om 20:08 |