In samenwerking met Dert Nijland Fine Arts bied ik aan:
Een van de twaalf lithografieën van prentenserie Elles waarin voornamelijk vrouwen, werkzaam in het bordeel de hoofdrol spelen. De litho's laten zien hoe de vrouwen leefden en werkten
Kunstenaar: Henri de Toulouse-Lautrec. Titel: le tub- femme au tub
Afmeting: 40 x 52cm / 16 x 21inch
Het werk is in de plaat gesigneerd en voorzien van reliëfstempel, watermerk G. PELLET T. LAUTREC en monogram H T L, zie foto's voor details. Het werk is gedrukt op velijnpapier in vijf kleuren. Het wordt goed verpakt verzonden zodat het werk niet dubbel kan vouwen. Verzendkosten zijn altijd inclusief verpakkingsmateriaal.
Zeer Goed
De conditie van het werk is zeer goed te noemen. Het kan zijn dat sommige van de litho's een kleine vouw of andere vorm gebruikssporen hebben. Bekijkt u daarom alstublieft de foto's zorgvuldig voor een goed beeld. Het werk is altijd bewaard gebleven in het portfolio waardoor het minimaal heeft geleden.
Aan de achterkant ziet u in de hoeken een restant van het bevestigingsmiddel waarmee de litho's in het portfolio geplakt waren.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amersfoort, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25