Henri Seghers - Rivier met kerk

Henri Seghers - Rivier met kerk kopen? Bied vanaf 100!
Henri Seghers - Rivier met kerk kopen? Bied vanaf 100!Henri Seghers - Rivier met kerk kopen? Bied vanaf 100!Henri Seghers - Rivier met kerk kopen? Bied vanaf 100!Henri Seghers - Rivier met kerk kopen? Bied vanaf 100!Henri Seghers - Rivier met kerk kopen? Bied vanaf 100!
  • Henri Seghers (1848-1919)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35.1 cm x 49.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henri Seghers (Antwerpen 1848-1919) was een Belgische aquarellist, tekenaar, schilder en etser. Hij schilderde behalve in eigen land ook vaak in Italië en Nederland. Vooral in Zeeland waar hij in Walcheren en Zoutelande met zijn warm en helder kleurgebruik de zee, de duinen en het strand vastlegde.

Bij verzending wordt de aquarel goed beschermd verpakt.

Twee kleine onopvallende scheurtjes aan de bovenrand (zie foto). Aquarel is in goede staat.

Henri Seghers (1848-1919)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ca-Art
FA. (1)

Lid sinds 2020
29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
49.8 cm
35.1 cm
Sluit over 7d 17u 9m 37s
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieZeist,  Nederland
Starttijd:24-01-2023 om 15:19
Eindtijd:05-02-2023 om 21:36