Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos

Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!
Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!Herbert Hooijkaas - Verzilverde theelepeldoos kopen? Bied vanaf 150!
  • Herbert Hooijkaas (1848-1926)
Type kunstwerk Design
Periode 1900 t/m 1944
Afmetingen 5.5 x 18 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 390 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Antieke verzilverde theelepeldoos. De voorstelling is een dorpsgezicht uit de jaren 1920. De doos is gevoerd met groen vilt.
geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Overveen, Nederland

Herbert Hooijkaas (1848-1926)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Mulderpc
Lid sinds 2022
5 verkochte items
Alle items (2)
18
5.5
8