Iedere maandag een Special
Dit item is niet beschikbaar
Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache