Fraai rond keramiekbord in typische 'Kaagman Delfs Blauw' stijl. Met aangezicht van een jonge Brigitte Bardot. 50 cm diam.. Atelier De Graal merkteken. Handgesigneerd door kunstenaar. Onbeschadigd. Van 1e koper ( een groot Nederlandse verzamelaarster v BB) Heeft ophang mogelijkheid.
Nieuwstaat
Als reeds vermeld: van eerste eigenaresse (mijn overleden schoonzus) die een eigen kamer had voor alles van BB. Aankoop in administratie wellicht nog aanwezig.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland
koeriersdienst