Hugo Kaagman - Keramiek bord met Brigitte Bardot

Hugo Kaagman - Keramiek bord met Brigitte Bardot kopen? Bied vanaf 200!
Hugo Kaagman - Keramiek bord met Brigitte Bardot kopen? Bied vanaf 200!Hugo Kaagman - Keramiek bord met Brigitte Bardot kopen? Bied vanaf 200!Hugo Kaagman - Keramiek bord met Brigitte Bardot kopen? Bied vanaf 200!
  • Hugo Kaagman (1955)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2003
Stijl Dutch Design
Afmetingen 50 x 50 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Fraai rond keramiekbord in typische 'Kaagman Delfs Blauw' stijl. Met aangezicht van een jonge  Brigitte Bardot. 50 cm  diam.. Atelier De Graal merkteken. Handgesigneerd door kunstenaar. Onbeschadigd. Van 1e koper ( een groot Nederlandse verzamelaarster v BB)
Heeft ophang mogelijkheid.
Als reeds vermeld: van eerste eigenaresse (mijn overleden schoonzus) die een eigen kamer had voor alles van BB. Aankoop in administratie wellicht nog aanwezig.

Hugo Kaagman (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (3)

Geplaatst door  Hankunst
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
50
50
7.5