Tino Stefanoni - I pennelli

Tino Stefanoni - I pennelli kopen? Bied vanaf 50!
Tino Stefanoni - I pennelli kopen? Bied vanaf 50!Tino Stefanoni - I pennelli kopen? Bied vanaf 50!
  • Tino Stefanoni (1937-2017)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: ?
Oplage: 5.000

Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Tino Stefanoni (1937-2017)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12 )

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:17-09-2022 om 12:53
Eindtijd:01-10-2022 om 20:00
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa