Een ingelijste reproductie van de foto uit 1988 van de Nederlandse fotograaf, cineast en videokunstenaar Ineke Smits (1960). De foto komt uit de serie “Werk” (‘Work’) en behoort tot de Randstad Kunstcollectie. -Ingelijst in een aluminium ‘Barth’-lijst met glasplaat. -Afmeting: Lijst, 71,5 x 51,5 x 2 cm. Blad, 70 x 50 cm. Beeld, 58 x 44 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: In goede staat. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares: Ineke Smits (9-4-1960, Rotterdam) studeerde in 1984 af als fotograaf en videokunstenaar aan de Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam. Daarna behaalde ze een master in filmregie en scriptschrijven aan de National Film and Television School in Engeland. Ze werkte samen met de Nederlandse schrijver Arthur Japin aan een paar korte fictiefilms; hun eerste speelfilm, Magonia (2001), werd bekroond met Beste Film op het filmfestival van Bogotá en deed mee aan competities op IFFR, San Sebastian, Toronto, Karlovy Vary en vele andere festivals over de hele wereld. Ineke Smits volgde een deel van haar opleiding tot filmmaker in Polen en woonde en werkte vele jaren in Georgië. Ze is sterk beïnvloed door de Oost-Europese cinema en door de nadruk van beeldvorming die kunstenaars uit Oost-Europa in hun werk leggen. Haar tweede speelfilm, De vliegenierster van Kazbek/The Aviatrix of Kazbek, was de slotfilm van IFFR in 2010 en werd genomineerd voor de European Film Awards.
Afhandeling: Let op A.U.B. -Het ingelijste werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat. Het afhalen heeft voor ons geen haast. Het werk kan alleen verzonden worden zonder glasplaat (dus wel met de lijst). -Het werk kan binnen Nederland ZONDER GLASPLAAT aangetekend verzonden worden via PostNL. -De ingelijste zeefdruk kan naar België, Duitsland en Frankrijk ZONDER GLASPLAAT verzonden worden via GLS.
Verzendkosten: -Binnen Nederland: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaat. -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 20,00 euro. Wordt verzonden zonder glasplaat.
Goed
In goede staat. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00