Conditie: zeer goed. Voldoende marges. Vouwen zoals uitgegeven. Scherpe afdruk. Verso: blank.Mooi handgekleurd. Deze zeer gedetailleerde en in prachtige staat verkerende kaart is verschenen in Tegenwoordige staat der Verenigde Nederlanden. Tweede deel , vervattende eene beschryving der Generaliteits Landen , Staats Brabant, Staats land Overmaaze , Staats Vlaanderen en Staats OpperGelderland met den staat der bezetting in de barriere -plaatsen. Deze informatie heb ik overgenomen vanuit een eerdere kaart die hier is aangeboden. Kaart was van familie ik weet er zelf helaas niets van.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Halsteren, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25