Isaac Tirion - Kaart breda

Isaac Tirion - Kaart breda kopen? Bied vanaf 80!
Isaac Tirion - Kaart breda kopen? Bied vanaf 80!Isaac Tirion - Kaart breda kopen? Bied vanaf 80!Isaac Tirion - Kaart breda kopen? Bied vanaf 80!Isaac Tirion - Kaart breda kopen? Bied vanaf 80!
  • Isaac Tirion (1705-1765)
Type kunstwerk Cartografie
Periode < 1800
Techniek Gravure
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Conditie: zeer goed. Voldoende marges.
Vouwen zoals uitgegeven. Scherpe afdruk.
Verso: blank.Mooi handgekleurd.
Deze zeer gedetailleerde en in prachtige staat
verkerende kaart is verschenen in
Tegenwoordige staat der Verenigde
Nederlanden. Tweede deel , vervattende eene beschryving der Generaliteits Landen , Staats Brabant, Staats land Overmaaze , Staats Vlaanderen en Staats OpperGelderland met den staat der bezetting in de barriere -plaatsen.
Deze informatie heb ik overgenomen vanuit een eerdere kaart die hier is aangeboden. Kaart was van familie ik weet er zelf helaas niets van.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Halsteren, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Isaac Tirion (1705-1765)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Iskvd
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
36 cm
32 cm
32 cm
28 cm