Luxe Italiaans Zilveren (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer.
De hanger kunt u aan twee kanten dragen. De ene kant is ingelegd met parelmoer.
Het collier en hanger weegt 10,83 gram en is 40 cm lang.
Gemerkt met 925.
Zeer Goed
Prachtig zilveren collier met hanger
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 40,00