Italiaans Zilveren (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer - Verkocht

Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!Italiaans Zilveren  (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen40 cm x 2 cm (h x b)
Gewicht10.83 gram
GemerktBuitenlands keur
Luxe Italiaans Zilveren (925) Collier met hartvormige hanger ingelegd met parelmoer.

De hanger kunt u aan twee kanten dragen. De ene kant is ingelegd met parelmoer.

Het collier en hanger weegt 10,83 gram en is 40 cm lang.

Gemerkt met 925.

Prachtig zilveren collier met hanger

Sieraden

Alle sieraden(142)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
2 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-07-2022 om 09:44
Eindtijd:05-08-2022 om 19:37
Biedingen (17)
hoppiehoppie
29 jul. / 17:30
€ 75
Kunst1947
29 jul. / 17:29
€ 65
hoppiehoppie
29 jul. / 17:29
€ 60
Kunst1947
29 jul. / 17:28
€ 50
hoppiehoppie
29 jul. / 17:28
€ 45
Kunst1947
24 jul. / 15:53
€ 40
HWessels
24 jul. / 15:53
€ 35
Kunst1947
24 jul. / 15:53
€ 35
HWessels
22 jul. / 18:57
€ 30
JanPrinsse
22 jul. / 18:56
€ 25
HWessels
22 jul. / 18:56
€ 25
JanPrinsse
22 jul. / 18:56
€ 20
HWessels
22 jul. / 18:56
€ 15
JanPrinsse
22 jul. / 18:56
€ 10
HWessels
22 jul. / 18:56
€ 5
JanPrinsse
22 jul. / 17:57
€ 3
martijn00
22 jul. / 16:33
€ 1