Italiaanse Zilveren (925) Collier met hanger ingelegd met parelmoer - Verkocht

Italiaanse Zilveren (925) Collier met hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Italiaanse Zilveren (925) Collier met hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren (925) Collier met hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren (925) Collier met hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren (925) Collier met hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen40.5 cm x 0.9 cm (h x b)
Gewicht5.4 gram
GemerktBuitenlands keur
Prachtige Italiaanse Zilveren Collier met hanger ingelegd met parelmoer.

Het collier is 40,5 cm lang en weegt 5,40 gram.

Het collier en hanger zijn gemerkt met 925.

De conditie is zeer goed.

Sieraden

Alle sieraden(142)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (2)

Lid sinds 2021
80 verkochte items
0.9 cm
40.5 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-07-2022 om 06:54
Eindtijd:19-07-2022 om 19:38
Krek66
15 jul. / 22:43
€ 45