Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer - Verkocht

Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen39 cm x 4.3 cm (h x b)
Gewicht33.86 gram
GemerktNederlands keur
Prachtig Italiaanse Zilveren collier en hanger ingelegd met parelmoer.

Het collier is 39 cm lang en weegt 33,86 gram.

Het collier is gemerkt met 925.

Een echte eyecatcher met diverse kleuren in het parelmoer.

Prachtig Italiaanse zilveren ketting.

Sieraden

Alle sieraden(128)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
79 verkochte items
4.3 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-07-2022 om 10:42
Eindtijd:21-07-2022 om 21:15
JacWillemsen
19 jul. / 15:47
€ 45