Olieverf op doek van Jeroen Damstra (1898-1963). Linksonder gesigneerd. Doek is in goede staat. In rechter bovenhoek zit echter een beschadiging. Lijst bevat gebruikssporen (zie foto's).
Buitenzijde lijst opgemeten en binnenzijde lijst opgemeten.
Tegen een aannemelijk bod te verkopen.
Beschadigd
Lijst bevat gebruikssporen.
Doek bevat een gaatje in rechter bovenhoek.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Naaldwijk, Nederland
koeriersdienst