Dit item is niet beschikbaar
Simon de Heer - Boerin met melkbus op erf - Ets
Franco Gentilini - Luisa en Hippolito in de tram - Lithografie -oplage 150
Mark Brusse - ‘zonder titel’ - litho - 1999
Eugène Brands - zeldzame gouache, vroeg werk, ' Stad met zeven manen'