Jack Jaeger "Rainbow "1989 - Verkocht

Jack Jaeger "Rainbow "1989 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Jack Jaeger "Rainbow "1989 kopen? Bied vanaf 50!Jack Jaeger "Rainbow "1989 kopen? Bied vanaf 50!Jack Jaeger "Rainbow "1989 kopen? Bied vanaf 50!Jack Jaeger "Rainbow "1989 kopen? Bied vanaf 50!Jack Jaeger "Rainbow "1989 kopen? Bied vanaf 50!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Petenoord

11 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeVaria

Fotocollage Jack Jaeger verso gesigneerd. 60 bij 60 cm ingelijst.Jack Jaeger lives and works in Amsterdam, Holland, and New York, USA. Between 1967 and 1982 he worked as a film editor, cameraman, producer, and director of television commercials and feature films in New York, Los Angeles, and London. Group exhibitions (as an artist) include: “Prisoners of Art,” COLAB, New York (1989), “Unfair,” Galerie Daniel Buchholz, Cologne, Germany (1993); and “The Return of the Cadavre Exquis,” The Drawing Center, New York (1993). His previous solo exhibition was at Galerie ALLES VOOR 12 & 24 VOLT, Rotterdam in 1989.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Petenoord

11 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-10-2016 om 00:56
Eindtijd:31-10-2016 om 12:40