Jack Smolders - Compositie

Jack Smolders - Compositie kopen? Bied vanaf 495!
Jack Smolders - Compositie kopen? Bied vanaf 495!Jack Smolders - Compositie kopen? Bied vanaf 495!
  • Jack Smolders (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 71 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Groot en kleurrijk schilderij van Jack Smolders.
Rechtsonder gesigneerd.

Jack Smolders (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
732 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
120 cm
71 cm