Jacob Ernst Marcus - Vier etsen

Jacob Ernst Marcus - Vier etsen kopen? Bied vanaf 75!
Jacob Ernst Marcus - Vier etsen kopen? Bied vanaf 75!Jacob Ernst Marcus - Vier etsen kopen? Bied vanaf 75!Jacob Ernst Marcus - Vier etsen kopen? Bied vanaf 75!Jacob Ernst Marcus - Vier etsen kopen? Bied vanaf 75!
  • Jacob Ernst Marcus (1774-1826)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 16 x 23.5 cm (h x b)
Passe-partout 30 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Twee etsen in passe-partout in lijst; twee etsen in passe-partout achter glas in lijst. Vier identieke iets beschadigde inlijstingen. Iedere ets gesigneerd en gedateerd in de plaat:
- J.E. Marcus f. Mai1809
- J.E. Marcus f. November 1809
- J.E. Marcus f. December 1809
- J.E. Marcus f. November 1811
Ik geef beknopt zo veel mogelijk feitelijke informatie. Als er gebreken zijn, geef ik dat duidelijk aan.  De aankoop gaat vergezeld van een factuur met btw-specificatie.
De etsen zijn in onberispelijke staat
Binnen Nederland € 6,45
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25