Jan Ernens - Stadsgezicht

Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!
Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!Jan Ernens - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Ernens (1919)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Marouflé
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vroeg werk van Jan Ernens(1919). Marouflé, linnen op karton.
Jan Ernens heeft later portretten en landschappen gemaakt. Zijn jongere broer Gerard Johannes Ernens(1935-2020) ging later ook schilderen.
Oud, duidelijk een werk uit beginjaren. Eerlijk jeugdwerk. Geen schadesporen.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Jan Ernens (1919)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
537 verkochte items
Alle items (20)
31 cm
37 cm
28 cm
34 cm