Jan Kelderman - Mykonos Griekenland

Jan Kelderman - Mykonos Griekenland kopen? Bied vanaf 125!
Jan Kelderman - Mykonos Griekenland kopen? Bied vanaf 125!Jan Kelderman - Mykonos Griekenland kopen? Bied vanaf 125!Jan Kelderman - Mykonos Griekenland kopen? Bied vanaf 125!Jan Kelderman - Mykonos Griekenland kopen? Bied vanaf 125!Jan Kelderman - Mykonos Griekenland kopen? Bied vanaf 125!Jan Kelderman - Mykonos Griekenland kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Jan Kelderman (1914-1990)
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd.

Jan Kelderman (1914-1990)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
88 cm
68 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:24-06-2022 om 14:28
Eindtijd:08-07-2022 om 22:00
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier