Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst - Verkocht

Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!Jan Kleintjes - Olieverf op paneel, Portret van een dame in groen (...) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
  • Jan Kleintjes (1872-1955)
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
Lijst49.5 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee mooie portretten van Jan Kleintjes, beschilderd op één paneel. Het portret van een dame in groen zit aan de voorzijde, waar het werk ook gesigneerd is door de kunstenaar, in verso een portret van een dame in beige.

De portretten hebben beide een paar vuile plekjes en vegen. Op het portret van de dame in groen zit links in het midden, aan de rand, een plekje verfschade. Op het portret van de dame in beige zitten, in haar haren en bij haar schouder rechts, plekjes verfschade. Zie ook de detailfoto's.

Jan Kleintjes (1872-1955)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330 )

Lid sinds 2010
46977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (667)
37.5 cm
49.5 cm
32 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 379,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-09-2022 om 16:15
Eindtijd:03-10-2022 om 19:48
Biedingen (5)
GN1703
03 okt. / 19:43
€ 330
Veluwe
03 okt. / 19:36
€ 310
GN1703
03 okt. / 19:32
€ 290
Veluwe
03 okt. / 19:28
€ 270
GN1703
03 okt. / 19:27
€ 250