Jan Ulrik Friis - titel onbekend. Startprijs flink naar beneden bijgesteld. - Verkocht

Jan Ulrik Friis - titel onbekend. Startprijs flink naar beneden bijgesteld. kopen? Bied vanaf 85!
  • Jan Ulrik Friis (1959)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
Lijst53.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Jan Ulrik Friis (1959) Techniek: gemengde techniek Oplage: nvt Afmetingen: 29×29 cm / buitenmaat lijst 53,5 x 53,5 cm. In passe-partout achter glas in houten lijst

conditie van het werk is goed. Verdient wel een nieuwe lijst.

Jan Ulrik Friis (1959)

Noors Noors

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (10)

Lid sinds 2017
220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
53.5 cm
53.5 cm
29 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 21:03
Eindtijd:15-03-2020 om 21:14
eddyarickx
15 mrt. / 10:03
€ 85