Jan van Stolk - Fraai bord met vis - Verkocht

Jan van Stolk - Fraai bord met vis kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Stolk - Fraai bord met vis kopen? Bied vanaf 28!Jan van Stolk - Fraai bord met vis kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan van Stolk (1920-1997)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen19.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooi bordje van kunstenaar Jan van Stolk.

Bordje verkeert in zeer goede staat, geen beschadigingen.

Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2021 om 16:16
Eindtijd:23-01-2021 om 15:00
AAH
22 jan. / 14:45
€ 28