Jan Versnel - Foto: fabriek

Jan Versnel - Foto: fabriek kopen? Bied vanaf 40!
Jan Versnel - Foto: fabriek kopen? Bied vanaf 40!Jan Versnel - Foto: fabriek kopen? Bied vanaf 40!Jan Versnel - Foto: fabriek kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Versnel (1924-2007)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 9587
Foto van Jan Versnel.
Afmetingen foto: H17.5 x b22.5cm.
Achterop gesigneerd.

We verzenden op dinsdag en donderdag.

Jan Versnel (Amsterdam, 24 februari 1924 - Durgerdam, 1 juli 2007) was een Nederlands interieur-, product- en architectuurfotograaf. Hij is onder andere bekend geworden door zijn betrokkenheid bij de architectuurstroming het Nieuwe Bouwen.

In goede staat.

Jan Versnel (1924-2007)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
22.5 cm
17.5 cm
Starttijd:07-04-2022 om 08:59
Eindtijd:16-04-2022 om 19:03
Openingsbod € 40
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland