J.Delta, stilleven, twee vazen met glazen bowl met fruit

J.Delta, stilleven, twee vazen met glazen bowl met fruit kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

J.Delta, stilleven, twee vazen met glazen bowl met fruit kopen? Bied vanaf 25!J.Delta, stilleven, twee vazen met glazen bowl met fruit kopen? Bied vanaf 25!

J. Delta

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items
  • J. Delta

J. Delta, stilleven olieverf op paneel.

twee vazen met glazen bowl op voet met fruit.

gesigneerd r.o. / zacht van kleur.

afm. incl. lijst,  42x53

afm. excl.lijst, 30x40

verzenden: aantekenen goed verpakt, Ned. 8,-

J. Delta

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:16-09-2013 om 12:16
Eindtijd:27-09-2013 om 12:16

Biedingen (1):

3041
26 sep. / 18:08
€ 25