Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek.

Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!
Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!Jean Morisot - Erotisch werk. Vrouw op boek. kopen? Bied vanaf 55!
  • Jean Morisot
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Mooi expliciet werk.
Drukgesigneerd.
Mooi passe partout en nette lijst.
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.
Zie foto's en beschrijving.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Jean Morisot

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Akke
755 verkochte items
Alle items (42)
21 cm
27 cm
10 cm
14 cm