J.Frietman, olieverf op paneel, Tolsteegpoort Utrecht, ingelijst

J.Frietman, olieverf op paneel, Tolsteegpoort Utrecht, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Andere items

J.Frietman, olieverf op paneel, Tolsteegpoort Utrecht, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!J.Frietman, olieverf op paneel, Tolsteegpoort Utrecht, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!J.Frietman, olieverf op paneel, Tolsteegpoort Utrecht, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!J.Frietman, olieverf op paneel, Tolsteegpoort Utrecht, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!J.Frietman, olieverf op paneel, Tolsteegpoort Utrecht, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

J. Frietman

Geplaatst door  ArtandDesignonline
FA. (10)

87 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • J. Frietman

Prachtig gezicht op de Tolsteegpoort te Utrecht, geschilderd in 1906. Schilderij en lijst verkeren in goede staat, gesigneerd door de kunstenaar; J.Frietman.  Verso "voor Jacoba Frietman 1906"

50,5x30 excl. lijst

58x37 incl. lijst

J. Frietman

FA. (10)

87 verkochte items

Dit item is verkocht voor 12,00

Starttijd:24-11-2015 om 11:51
Eindtijd:08-12-2015 om 11:51

Biedingen (6):

mike1959
8 dec. / 11:33
€ 12
ArtAtelier
8 dec. / 11:33
€ 10
mike1959
8 dec. / 11:33
€ 7
ArtAtelier
8 dec. / 11:33
€ 5
mike1959
7 dec. / 21:35
€ 3
wilspaai
7 dec. / 12:40
€ 1