Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50.5 x 40.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Olieverf op doek op paneel - Handgesigneerd - Onbekend
Kunstenaar:
J.H.Wolthoff (20e eeuw)
Titel van kunstwerk:
Hollands landschap
Jaar:
Onbekend
Techniek:
Olieverf op doek op paneel
Handtekening:
Handgesigneerd
Staat:
Over het algemeen in goede staat met ouderdoms- en gebruikssporen
Verkoop met lijst:
Ja
Weight:
2 kg
Afbeeldingsgrootte:
40×50 cm
Totale afmetingen:
56×47×47 cm
De Nederlandse schilder J.H. Wolthoff geboren .26 maart 1881 te Rotterdam
schilderde een uit gebreid oeuvre aan landschappen en stad gezichten,
vermoedelijk is dit landschapsschilderij uit de Epe/Hattem periode en begin
jaren
20e eeuw.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Schilderij verkeerd in goede conditie | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Apeldoorn, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.