Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting!

Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 40!
Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 40!Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 40!Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 40!Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 40!Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 40!Joan Blaeu - Meenen, Menina, met Nederlandstalige toelichting! kopen? Bied vanaf 40!
  • Joan Blaeu (1596-1673)
Type kunstwerk Cartografie
Jaartal 1649
Techniek Gravure
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 54 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtige en grote kopergravure.

Goede staat.

Verso Nederlandstalige toelichting.
Goede, stevige staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zeist, Nederland
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Joan Blaeu (1596-1673)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  TonyFin
Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items (2)
64 cm
54 cm