Een werk in de typische stijl van Jose van Gucht waarin hij zijn fascinatie voor kerkgebouwen weer toont. Met een mooie lijnvoering, doorgaans met pen gedaan en versterkt met aquarel- kleuraccenten weet hij bijna verhalend zijn impressie van dit gedeelte van de stad Zele weer te geven. Zele ligt overigens onder Lokeren en zo'n beetje 30 kilometer ten oosten van Gent.
Jose van Gucht won in 1943 het Laureaat bij de Prijs van Rome. Roem en lofuitingen deden hem overigens niet zoveel. Hij leidde een bohemien-achtig bestaan en reis- de veel. Was ook werkzaam als illustrator.
Dit werk kan worden afgehaald, eventueel zelfs in Ant- werpen. Verzenden kan gezien de grootte van de glaspaat alleen zonder glas. Ik wil het proberen op verzoek maar dan is schade voor risico van de koper. Ik doe mijn best bij het inpakken!
Goed
Wat lichte beschadigingen aan de lijst
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00