Joyce van Oorschot - 4000855 Zeefdruk, Est ce que peux mange du tout? - Ingelijst

Joyce van Oorschot - 4000855 Zeefdruk, Est ce que peux mange du tout? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Joyce van Oorschot - 4000855 Zeefdruk, Est ce que peux mange du tout? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Joyce van Oorschot - 4000855 Zeefdruk, Est ce que peux mange du tout? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Joyce van Oorschot - 4000855 Zeefdruk, Est ce que peux mange du tout? - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Joyce van Oorschot
TypePrenten & Uitgaves
IngelijstIngelijst
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
Incl. lijst113 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Thematische zeefdruk van Joyce van Oorschot.
Voor items aangeboden door de zakelijke verkoper Ontzamelenbas, gelden de volgende voorwaarden (indien van toepassing op het werk):

Ingelijst werk of werk in Passe-partout: beschadigingen aan lijsten beschrijven wij niet. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, wordt dit vermeld. Passe-partouts zijn niet gegarandeerd.

Werk in oplage: het oplagenummer op de foto kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer. Werk in oplage in dezelfde conditie, wordt niet per stuk gefotografeerd.

Afhandeling: wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur per e-mail voor de aangekochte werken. In het begeleidend schrijven van de factuur, vindt u de instructies voor de afhandeling.

Volgrecht: voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van maximaal 4% van toepassing. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Wij als verkoper zullen zorgdragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

Joyce van Oorschot

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Ontzamelenbas
Lid sinds 2023
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
113 cm
113 cm
86 cm
86 cm
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd25-9-2023 om 10:00
Eindtijd3-10-2023 om 19:33