Karl Lagasse - One dollar Pink

Karl Lagasse - One dollar Pink kopen? Bied vanaf 450!
Karl Lagasse - One dollar Pink kopen? Bied vanaf 450!Karl Lagasse - One dollar Pink kopen? Bied vanaf 450!Karl Lagasse - One dollar Pink kopen? Bied vanaf 450!Karl Lagasse - One dollar Pink kopen? Bied vanaf 450!Karl Lagasse - One dollar Pink kopen? Bied vanaf 450!
  • Karl Lagasse (1981)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal2023
TechniekAluminium
StijlArt Deco
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 x 17.5 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78/100

Dit is een unieke kans om te investeren in een uiterst zeldzaam kunstwerk van Karl Lagasse.
Beperkt werk van 100 exemplaren over de hele wereld.

Het kunstwerk is gegraveerd  in aluminium.

Afmetingen zijn  39 cm x 17.5 cm x 0,2 cm
Het werk is gemaakt in 04/2023.
Dit is het 78/100 exemplaar.

Het werk is gesigneerd door Karl Lagasse en word geleverd met workshopcertificaat van echtheid.

Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoeselt, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Karl Lagasse (1981)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  sweetie
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
17.5
39.5
2