Keramiek overige - Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauw stroomglazuur

Keramiek overige - Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauw stroomglazuur kopen? Bied vanaf 20!
Keramiek overige - Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauw stroomglazuur kopen? Bied vanaf 20!Keramiek overige - Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauw stroomglazuur kopen? Bied vanaf 20!Keramiek overige - Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauw stroomglazuur kopen? Bied vanaf 20!Keramiek overige - Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauw stroomglazuur kopen? Bied vanaf 20!Keramiek overige - Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauw stroomglazuur kopen? Bied vanaf 20!
  • Keramiek overige
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Art Deco
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 14 x 14 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt
Art Nouveau Kunstaardewerken vaas uitgevoerd met blauwe/creme/bruin stroomglazuur. In perfecte conditie. Niet gemerkt, wel voorzien van proenpunten aan de achterkant - een techniek die vanaf ca. 1970 niet meer gebruikt werd bij aardewerkfabrieken.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Keramiek overige

Alle items van deze designer (8)

Geplaatst door  woerro
2444 verkochte items
Alle items (27)
14
15
14