Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas - Verkocht

Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!Keramiekfabriek Velsen - Vintage ribbelvaas kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  HK1970
FA. (2)

Lid sinds 2017
21 verkochte items
  • Keramiekfabriek Velsen (1920-2002)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen16 cm x 18 cm x 18 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige vintage ribbelvaas van Velsen Keramiek in bordeaux rode kleur.

Hoogte 16 cm, breedte 18 cm, opening 7 cm.

Voorzien van Velsen Keramiel label aan de onderzijde (zie foto's).

In goede staat met nauwelijks gebruikssporen (zie foto's).

In goede staat met minimale gebruikssporen (zie foto's).

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-12-2020 om 17:08
Eindtijd:10-01-2021 om 20:10
Jovabo2
10 jan. / 20:04
€ 25