KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam - Verkocht

KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkSchilderij

onduidlijk gesigneerd

BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM

gesigneerd rechts onder - zie foto

Herkomst kunsthandel Rembrandt - Rokin 61 Amsterdam

In lijst in de maat 52 x 62 cm

Lijst heeft kleine randschade

Schilderij in zeer goede staat

Kleine meesters hebben grote toekomst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
1720 verkochte items

Starttijd13-4-2015 om 20:21
Eindtijd26-4-2015 om 20:21
Biedingen (14)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken