KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam - Verkocht

KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!KLEURIG BLOEMSTILLEVEN - herkomst kunsthandel rembrandt rokin amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd

onduidlijk gesigneerd

BLOEMSTILLEVEN KLAPROZEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 40 X 50 CM

gesigneerd rechts onder - zie foto

Herkomst kunsthandel Rembrandt - Rokin 61 Amsterdam

In lijst in de maat 52 x 62 cm

Lijst heeft kleine randschade

Schilderij in zeer goede staat

Kleine meesters hebben grote toekomst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:13-04-2015 om 20:21
Eindtijd:26-04-2015 om 20:21
Biedingen (14)
Neefjes
20 apr. / 19:58
€ 45
17313
20 apr. / 19:58
€ 40
Neefjes
17 apr. / 14:56
€ 26
Welkoop
17 apr. / 14:56
€ 21
Neefjes
17 apr. / 14:55
€ 19
Welkoop
17 apr. / 14:55
€ 17
Neefjes
17 apr. / 14:54
€ 15
Welkoop
17 apr. / 14:54
€ 13
Neefjes
17 apr. / 14:54
€ 11
Welkoop
17 apr. / 14:54
€ 9
Neefjes
17 apr. / 13:26
€ 7
Welkoop
15 apr. / 11:44
€ 5
Neefjes
14 apr. / 22:03
€ 3
Welkoop
14 apr. / 14:52
€ 1