Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” - Verkocht

Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 21,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” kopen? Bied vanaf 19!Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” kopen? Bied vanaf 19!Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” kopen? Bied vanaf 19!Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” kopen? Bied vanaf 19!Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” kopen? Bied vanaf 19!Knut & Marianne Hagberg - RVS kandelaar “Stockholm” kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Knut & Marianne Hagberg
TypeDesign
StijlMinimalistisch
Afmetingen33 cm x 34 cm x 34 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Mooie designkandelaar van roestvrij staal, waardoor de kandelaar gewicht en daardoor extra stabiliteit heeft.
De kandelaar heeft plaats voor 8 kaarsen.
De zachte antisliplaag aan de onderkant zorgt dat de kandelaar stevig staat en beschermt de ondergrond

lichte gebruikssporen

Knut & Marianne Hagberg

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
34
33
34
Dit item is verkocht voor 21,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-06-2020 om 09:30
Eindtijd:14-06-2020 om 19:13
bauke
14 jun. / 16:58
€ 19