Koninklijke Tichelaar Makkum - Rond bord - Verkocht

Koninklijke Tichelaar Makkum - Rond bord kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Cornelia2019
FA. (2)

Lid sinds 2019
11 verkochte items
  • Koninklijke Tichelaar Makkum (1689)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen5 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Handgeschilderd rond bord ongeveer 30 cm uit de tichelaar fabriek ongeveer 1970. Kan staan en opgehangen worden!

prima conditie

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 11:19
Eindtijd:26-01-2020 om 20:37
cornegli
20 jan. / 20:18
€ 30