Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas, Max Verboeket? - Verkocht

Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas, Max Verboeket? kopen? Bied vanaf 1!
Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas, Max Verboeket? kopen? Bied vanaf 1!Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas, Max Verboeket? kopen? Bied vanaf 1!Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas, Max Verboeket? kopen? Bied vanaf 1!Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas, Max Verboeket? kopen? Bied vanaf 1!Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas, Max Verboeket? kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Kristalunie Maastricht Felblauwe Bubbelvaas. Max Verboeket?

In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, wel voorzien van pontilmerk.

Afmetingen; 16 cm hoog en een maximale diameter van 11 cm.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2132 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:08-03-2015 om 13:54
Eindtijd:22-03-2015 om 13:54
Biedingen (7)
rjvane
20 mrt. / 18:16
€ 13
Cocotirza50
20 mrt. / 18:16
€ 11
rjvane
20 mrt. / 18:14
€ 9
Cocotirza50
20 mrt. / 18:14
€ 7
rjvane
17 mrt. / 21:59
€ 5
Ami
12 mrt. / 15:40
€ 3
Rabe
10 mrt. / 10:58
€ 1